Tworzymy strony internetowe o zróżnicowanej tematyce, wizytówki, strony firmowe, blogi. Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Prace poprzedzają spotkania osobiste, lub konferencje na skype. Przewidywany czas przygotowania najprostrzej strony - wizytówki zamyka się w okolicy 1 tygodnia, dla projektów standardowych. Jeśli jednak otrzymamy jakąś "wizję" od kontrachenta, czas może ulec skróceniu lub wydłużeniu.

Każdy, kto posiada przedsiębiorstwo handlowe/handlowo-usługowe chce pozyskiwać klienta na różne sposoby. Jednym z takich sposobów jest właśnie e-sklep, który pozwoli potencjalnemu klientowi na zakupy bez wychodzenia z domu. Dzięki niemu w prosty sposób będziesz mógł zawrzeć transakcję z kontrahentem. Jest możliwość synchronizacji sklepu z płatnościami np. Dotpay, oraz z serwisem Allegro dzięki Allegro WebAPI.

Atrakcyjny wygląd i mnóstwo funkcji to nie wszystko. Liczy się także ergonomia, marketing, przejrzystość oraz to, aby dotrzeć do klienta. Dlatego tak ważny jest odpowiednio dobrany szablon graficzny. Tworzymy szablony w formatach xcf, cdr, a także w PNG/JPG/GIF. Dodatkowo kreujemy też poszczególne elementy interface’u, a także logotypy.

Nie od dziś wiadomo, że w urządzeniach przenośnych tkwi wielka siła. Dodatkowo ostatnie badania w tej materii donoszą, że aż 72 % urządzeń mobilnych posiadają na pokładzie system Android. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, może potrzebujesz aplikacji do pracy dla siebie, lub swoich pracowników. Każdy program podlega indywidualnej wycenie.

Pomimo tego, że świat cybernetyczny codziennie wita nowe pakiety aplikacji, czasami zdarza się potrzeba utworzenia nowego rozwiązania, przystosowanego do Twoich potrzeb, które ułatwi Ci pracę. Aplikacje desktopowe realizujemy za pomocą języków Java i C++, przy wykorzystaniu bibliotek takich jak SDL, WinAPI etc. Dodatkowo dla MetroUI, programujemy aplikacje z wykorzystaniem C++, JavaScript i HTML5.

Strony internetowe i aplikacje to nie wszystko, dlatego podejmujemy się także zleceń projektowania plakatów, wizytówek, kartek świątecznych, okolicznościowych i innych. W planach mamy także wprowadzenie tworzenia modeli 3D w blenderze.


Menu główne:
Przykładowe projekty:
Valid XHTML 1.0 Strict
Poprawny CSS!
Projekt i wykonanie gs-web.pl, Grzegorz Miącz. Wszelkie prawa zastrzeżone. GS-WEB.pl © 2012 - 2024.